Fot. KMP Sosnowiec

Do Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu wpłynęło drogą mailową podziękowanie dla dwóch policjantów pełniących służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, sierżanta sztabowego Dariusza Stolarka i sierżanta Kacpra Wardy. Kobieta w ten sposób chciała złożyć wyrazy uznania za udzielenie jej pomocy. Treść podziękowania publikujemy na stronie.

Warunki atmosferyczne dla kierowców w miniony poniedziałek były trudne z uwagi na opady śniegu. Przekonała się o tym mieszkanka naszego miasta, która jadąc rano do pracy ulicą Maczkowską, w pewnym momencie zjechała na pobocze i nie mogła kontynuować dalszej jazdy. Z pomocą przyszli jej przejeżdżający nieopodal policjanci z sosnowieckiej „drogówki” –  sierżant sztabowy Dariusz Stolarek i sierżant Kacper Warda. Gdy mundurowi zauważyli stojący na poboczu samochód, postanowili pomóc. Szybko wypchnęli pojazd, dzięki czemu mieszkanka naszego miasta mogła kontynuować drogę do pracy.

Po tym zdarzeniu, na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu, młodszego inspektora Sławomira Zagrobelnego, wpłynęły podziękowania z wyrazami wdzięczności za udzielenie pomocy.  Wdzięczność osób, którym pomagamy, jest dla nas najlepszą nagrodą! Dziękujemy!

Fot. KMP Sosnowiec