Fot. archiwum Sosnowiecnasygnale.pl
Kryminalni z tutejszego Komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 27 marca tego roku w jednej z drogerii. Sprawca o nieustalonej tożsamości ukradł maszynki, powodując straty w kwocie prawie 768 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do kradzieży doszło 27 marca 2023 roku w jednym ze sklepów znajdujących się na ulicy Mireckiego. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości ukradł maszynki do golenia o łącznej wartości prawie 768 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Fot. KMP Sosnowiec

Policjanci z tutejszego Komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 28 marca tego roku w jednym ze sklepów znajdujących się w centrum naszego miasta. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości ukradł perfumy, powodując straty o wartości prawie 1600 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do kradzieży doszło 28 marca tego roku na terenie jednej z drogerii znajdujących się w centrum Sosnowca. Mężczyzna, którego tożsamość jest jeszcze nieznana, ukradł perfumy o łącznej wartości wynoszącej prawie 1600 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Fot. KMP Sosnowiec