Fot. archiwum Sosnowiecnasygnale.pl
Sosnowieccy policjanci z komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków, do jakiej doszło 11 lipca tego roku w jednej z drogerii znajdujących się w centrum miasta. Publikujemy wizerunek kobiety z prośbą o pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych 11 lipca. Kobieta o nieustalonej dotąd tożsamości z jednej z drogerii znajdujących się w centrum miasta ukradła kosmetyki, których wartość wynosi blisko 1650 złotych. Publikujemy jej wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Każdą osobę posiadającą jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Fot. KMP Sosnowiec

Kryminalni z tutejszego Komisariatu II prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 23 maja tego roku w jednym ze sklepów przy ulicy Prusa. Sprawcy o nieustalonej dotąd tożsamości ukradli zabawki oraz kapsułki do zmywarki, powodując straty w kwocie prawie 700 złotych. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do kradzieży doszło 23 maja 2023 roku w jednym ze sklepów znajdujących się na ulicy Prusa. Mężczyźni o nieustalonej  tożsamości ukradli zabawki oraz kapsułki do zmywarek o łącznej wartości prawie 700 złotych. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 02 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Fot. KMP Sosnowiec

Kryminalni z tutejszego Komisariatu II prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kilku sztuk perfum o wartości ponad 1000 złotych, do jakiej doszło 26 sierpnia tego roku w jednej z drogerii przy ulicy Orlej w Sosnowcu. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do kradzieży doszło 26 sierpnia 2023 roku w jednej z drogerii znajdujących się na ulicy Orlej. Sprawcy o nieustalonej  tożsamości ukradli perfumy o łącznej wartości prawie 700 złotych. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 02 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.


Kryminalni z Komisariatu Policji II prowadzą postępowanie w sprawie gróźb kierowanych w stronę 36-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło 9 lipca tego roku w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Prusa. Publikujemy wizerunek sprawcy z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Do zdarzenia doszło 9 lipca w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Prusa. Publikujemy wizerunek sprawcy z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0200. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.