Fot. archiwum Sosnowiecnasygnale.pl
Kryminalni z tutejszego Komisariatu III prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 18 lutego w jednym ze sklepów znajdujących się przy ulicy 11 Listopada. Mężczyzna o nieustalonej tożsamości ukradł kosmetyki oraz maszynki powodując straty o wartości łącznej prawie 1174 złote. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do zdarzenia doszło 18 lutego 2023 roku w jednej z drogerii usytuowanych przy ulicy 11 Listopada w Sosnowcu. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości ukradł maszynki do golenia oraz kosmetyki o łącznej wartości około 1174 złote. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 03 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.


Śledczy z tutejszego Komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 29 stycznia tego roku w jednej z Parafii znajdującej się w centrum miasta. Sprawcy o nieustalonej tożsamości ukradli krucyfiks, który znajdował się w przedsionku Kościoła. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do kradzieży doszło 29 stycznia 2023 roku w jednej z Parafii znajdujących się w centrum Sosnowca. Sprawcy o nieustalonej jak dotąd tożsamości z przedsionka kościoła ukradli krucyfiks. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu ich personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00 lub 47 852 01 12. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Fot. KMP Sosnowiec