Fot. archiwum Sosnowiecnasygnale.pl
Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji II prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednej z cukierni, do jakiej doszło w dniu 6 października 2022 roku w sosnowieckiej dzielnicy Sielec. Sprawca ukradł pieniądze znajdujące się w kasie. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 października 2022 roku w Sosnowcu. Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości dostał się do wnętrza cukierni, skąd ukradł pieniądze w kwocie ponad 1550 złotych. Publikujemy jego wizerunek wraz z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 02 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Fot. KMP Sosnowiec

Policjanci z tutejszego Komisariatu III prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 31 stycznia 2023 roku w jednej z drogerii znajdujących się na ulicy Zuzanny w Sosnowcu. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości ukradł perfumy, powodując straty o wartości prawie 580 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

31 stycznia tego roku na terenie jednej z drogerii znajdujących się w przy ulicy Zuzanny mężczyzna, którego tożsamość jest jeszcze nieznana, ukradł perfumy o łącznej wartości wynoszącej prawie 580 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0300. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.


Policjanci z tutejszego Komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 20 lutego tego roku w jednym ze sklepów znajdujących się w centrum Sosnowca. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości dokonał kradzieży perfum, powodując straty o wartości około 520 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do zdarzenia doszło 20 lutego 2023 roku około godziny 15 w jednej z drogerii znajdujących się w centrum Sosnowca. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości perfumy o łącznej wartości prawie 520 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0100. Przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Fot. KMP Sosnowiec

Policjanci z Komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie włamania do jednego ze sklepów znajdujących się w centrum Sosnowca, do którego doszło 5 marca tego roku. Nieustaleni jak dotąd mężczyźni dostali się na teren jednego ze stoisk, po czym ukradli kilka akumulatorów do e-papierosów. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do włamania doszło 5 marca 2023 roku w godzinach popołudniowych na terenie jednej z placówek handlowych usytuowanych w centrum Sosnowca. Nieznani sprawcy włamali się do jednego ze sklepów, po czym dokonali kradzieży 6 akumulatorów do e-papierosów, których wartość wynosi ponad 560 złotych. Publikujemy ich wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów. Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0100. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.