Zatrzymany sprawca kradzieży słodyczy

129
Zdjęcie archiwalne
Sosnowieccy policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Sosnowcu, realizując czynności poza procesowe ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców kradzieży mienia – 48 sztuk opakowań słodyczy w postaci czekoladek typu Toffi na szkodę jednego ze sklepów w dzielnicy Sielec.

Kryminalni Komisariatu Policji II w Sosnowcu w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali jednego ze sprawców kradzieży słodkości, do którego to zdarzenia doszło końcem 2017 roku na terenie jednego ze sklepów w Sosnowcu w dzielnicy Sielec. Dwóch młodych mężczyzn działając wspólnie i w porozumieniu dokonało kradzieży 48 sztuk opakowań wraz z zawartością czekoladek typu Toffi, działając tym samym na szkodę sklepu. Jednym ze sprawców okazał się być 22- letni mężczyzna, mieszkaniec Czeladzi. Zatrzymany mężczyzna, działał ze swoim rówieśnikiem, mieszkańcem Sosnowca, który w chwili obecnej przebywa już w Zakładzie Karnym.

Każdy ze sprawców odpowie za popełnienie przestępstwa kradzieży, za które to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. sosnowiecnasygnale.pl