Wiele zdarzeń drogowych na drogach Naszego miasta. NOGA Z GAZU!

316
Zdjęcie archiwalne.

Od dłuższego czasu deszcz nie przestaje padać.. Warunki są trudne. Na terenie miasta doszło do wielu zdarzeń drogowych w tym do kilku poważnie wyglądających.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 9 na ulicy Lenartowicza w pobliżu skrzyżowania z aleją Paderewskiego. Zderzyły się tam dwa pojazdy marki Skoda.  na miejscu działał zastęp Straży Pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol Policji. Podczas działań służb występowały utrudnienia w ruchu.

Fot. Paweł Czaus/Facebook, Gdzie stoją w Sosnowcu

Kilkanaście minut po godzinie 9 na ulicy Braci Mieroszowskich doszło do kolejnego zdarzenia również dwóch osobówek, tym razem mniej poważnego – kolizja. Na miejscu działał patrol Policji, a ruch odbywał się bez utrudnień.

Kilka godzin później, a dokładniej około godziny 13 na trasie S1 w kierunku na Tychy na wysokości zjazdu na ulicę Orląt Lwowskich doszło do zdarzenia drogowego – pojazd wjechał na skarpę. Na miejscu działały dwa zastępy Straży Pożarnej (SLKw, GBA) oraz patrol Policji.

Fot. Wojciech Twers/Facebook, gdzie stoją w Sosnowcu

Około godziny 16 na trasie DK 94 w kierunku na Katowice na wysokości elektrociepłowni doszło do dwóch kolizji. Na szczęście nie było osób poszkodowanych, lecz występowały utrudnienia w ruchu. Na miejscu działał patrol Policji.

Fot. Kacper Rodko – Facebook, INFORMACJE DROGOWE – ŚLĄSK I OKOLICE

Również po godzinie 16 na zjeździe z DK 94 na S86 w kierunku na Katowice tzw. Zakręt Mistrzów doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. jedna osoba została zabrana do szpitala, a podczas działań występowały utrudnienia w ruchu. Na miejscu działały dwa zastępy JRG-1 Sosnowiec 'Centrum” (GBA, GCBA), zespół ratownictwo medycznego oraz patrol Policji.

Fot. Tomasz Wręczycki – Facebook, INFORMACJE DROGOWE – ŚLĄSK I OKOLICE

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków.